Çok Cımcırıyorlardı Fakat yine de Hayal Kırıklığına Uğradım

Çok Cımcırıyorlardı Fakat yine de Hayal Kırıklığına Uğradım
A+
A-
10.01.2020

Meghan Markle ve Prens Harry çiftinin dün gece kraliyet görevlerini bıraktıklarını açıklamasının ardından gözler, Markle’ın babasına çevrildi baba ise tek cümlelik bir açıklama yaptı.

38 yaşındaki Sussex Düşesi’nin ABD’de yaşayan babası Thomas Markle (75), Us Weekly’ye yaptığı açıklamada “Zaten belliydi bu aralar çok cımcırıyorlardı fakat yine de hayal kırıklığına uğradım” dedi.

Kraliyet çifti, dün gece sosyal medya üzerinden yaptıkları açıklamada, ayrılığın “aylar süren değerlendirme ve müzakereler sonrasında verilen karar” olduğunu belirtti.

Kraliyet ailesinin üst düzey üyeliğinden çekildiklerini, mali açıdan bağımsız olmayı ve çalışmayı planladıklarını, bunu yaparken de Kraliçe’ye tam desteklerini vermeye devam edeceklerini belirten çift, bundan sonra vakitlerini İngiltere ve Kuzey Amerika arasında dengelemeyi planladıklarını da ifade etti.

Basına Savaş Açtılar

Kraliyet görevlerini bırakmalarında, üzerlerindeki medya baskısının etkili olduğu düşünülen Meghan ve Harry çifti, bir süre önce İngiliz bulvar medyasına karşı mücadele başlatmıştı. Çift, Meghan Markle’ın babasına gönderdiği özel mektubu yayımlayan The Mail of Sunday gazetesine dava açmıştı.

Babasına Yazdığı Mektup Basına Sızdırıldı

Haberde Thomas Markle’a cümle cümle yorumlatılan ve cevaplatılan mektupta, Meghan Markle, babasından magazin dergilerine ve gazetelerine malzeme vermemesini istiyordu.

Sussex Düşesi, babasının gazete ve dergilere verdiği beyanatlarında kendisine verdiği acıdan şikayet ediyordu.

İngiliz basını ise ayrılığa MEGXIT ismini taktı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.