Evlendikten 3 dakika sonra kocası ‘Salak’ dedi boşandı

0
167

Kuveyt’te daha 3 dakika önce evlenen kadın, mahkeme binasından çıkar çıkmaz boşanmak istedi. Gelinin isteği, ülkenin en hızlı boşanma davası olarak tarihe geçti.

Kuveyt’te yaşanan olayda, daha yeni evlenen gelin, bulunduğu mahkeme binasından çıkarken ayağı takılıp düştü. Damat da yeni eşine “salak” diyerek onunla dalga geçti. Bunun üzerine öfkelenen kadın, binadan çıkmadan boşanmak istediğini belirtti. Boşanmak isteyen kadın, daha evliliğin en mutlu anlarındayken böyle bir eleştiriye ihtiyaç duymadığını söyleyip, hakimden evliliğini feshetmesini istedi.

Evlendikten 3 dakika sonra boşandı

ÜLKENIN EN HIZLI BOŞANMA DAVASI

Q8 News’e göre, bu karar evlendikten sadece 3 dakika sonra alındı ve bu da ülkede en hızlı boşanma davası olarak tarihe geçti. Öte yandan, kadın sosyal medyada sempati topladı ve birçok kişi, geline boşanma kararında hak verdiğini paylaştı.

KADINA DESTEK GECİKMEDİ

Konuyla ilgili yorum yapan bir kullanıcı, “Eğer daha baştan böyle davranıyorsa, onu terk etmek en iyisir.” diye yazdı. Başka bir kullanıcı, “Saygısı olmayan evlilik, baştan başarısız bir evliliktir.” yorumunda bulundu.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı buraya giriniz