SAS İzolasyon bayii adaylarını arıyor.

SAS İzolasyon bayii adaylarını arıyor.
A+
A-
25.05.2020

Sas izolasyon kendine özgü malzeme ve teknolojilerini sas bayileri kullanırlar.

Satışı yoktur. Dünyada ilk sas izolasyon yalıtım teknolojileri olarak kalıcı çözümler sunarız. Dünyanın en iyilerinden en iyisiyiz. Uygulamalı izolasyon hizmeti veriyoruz.

Kalıcı çözümler sunuyoruz. İzolasyon malzemeleri rakiplerin açık alanda kısa ömürlü olmakta dır. Sas izolasyon malzemesi aktif kullanım ömürlü 40 YIL kullanım ömürlü dür en az.

Bu teknoloji yi her hırdavat ve yapı market lerde satılan ürün haline getirebilirdik ancak yanlış kişilerce uygulama yapılmadı diğer izolasyon malzemeleri ile bir fark olmayacağından dolayı zor olan yolu seçtik. Aday bayiler izolasyon dan anlamasına gerek yoktur.

İzolasyon işi yapanlar olsa dahi eğitim çalışmalarına katılıyorlar. Eğitim sonrası bayii bölgesinde çalışmalara başlıyor. Kısa zamanda müşteri akımı başlıyor. İş ile problem yaşamıyoruz. Firma olarak biz tedarik ediyoruz. Teknik destek veriyoruz.

Bayilerimizin yaptığı tüm işleri kalite kontrol ediyoruz ve tarafımızdan garanti belgesi müşteri ye firma olarak biz veriyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi bozmadığımız süreçte iş yetiştiremiyoruz.

10 müşteri den 7 si sas izolasyon u tercih ediyor. Bayimiz den çalışkan dürüst titiz olması gereken önceliğimizdir. Bu vasıfı taşıyan bayiiye para kazanma iş garatimizdir. franchising bayilik sistemi olarak çalışıyoruz. Ürün ve yapılan çalışmaların video resim inceleyin, bayilik alan koruması vardır.

Türkiye genelinde bayilik leri miz vardır. Seçiciyiz hata yapmadan emin adımlarla ilerliyoruz.

SAS İzolasyon: 05320672239 08505323833

www.sasizolasyon.com

https://www.facebook.com/Sasizolasyon/

https://www.youtube.com/channel/UCl-uuLtkJmnID4lKQlVOyYQ

https://g.co/kgs/PJGLfZ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.