Şeyma Subaşı’nın evini Acun Ilıcalı 13 Milyon Euro’ya satıyor

0
265

Boşandıktan sonra 13 milyon euroluk villayı terk etmek zorunda kalan Şeyma Subaşı, “Acun’la alakası yok, ev zaten çok büyüktü” açıklaması yaptı.

Son günlerin çok konuşulan ismi Şeyma Subaşı, gittiği bir alışveriş merkezinde muhabirlerin eski eşi Acun Ilıcalı ile ilgili sorularına yanıt verdi.

“ZATEN AYRILACAKTIM”

Şeyma Subaşı İstanbul’daki lüks villanın satılmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, “İnanın konu hiç gazetelere yansıyan şekilde gelişmedi. Acun bilerek böyle yapıyor durumu asla söz konusu dahi değil. Acun evi zaten bana hediye olarak almamıştı. Beraber oturacaktık ki öyle de oldu zaten. Boşanma işlemi gerçekleşince de Acun kendi iradesiyle evi satmayı uygun buldu. Ben de zaten evden ayrılacaktım.

Şeyma Subaşı: Acun evi satmayı uygun buldu

“EV ÇOK BÜYÜK”

Çünkü ev gerçekten büyük ve biz evde kızım, bakıcısı ve ben yaşadığımız için orada kalmaya devam etmek uygun değildi benim için de. Ben de şu anda 3 kişi rahat bir şekilde yaşayacağımız ev bakıyorum kendime.

Şeyma Subaşı: Acun evi satmayı uygun buldu

Ama gerçekten bunu tüm kalbimle söylüyorum ki, haberlere konu olduğu şekilde bir olay olmadı. Bizim zaten Acun’la da aramızda herhangi bir problem ya da olumsuz bir durum asla söz konusu değil” ifadelerini kullandı.

Şeyma Subaşı: Acun evi satmayı uygun buldu

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı buraya giriniz