DOLAR 5,7962
EURO 6,4229
ALTIN 273,2
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Az Bulutlu

AK Parti İstanbul adaylarını belirledi 3 İlçe’de MHP desteklenecek

AK Parti İstanbul adaylarını belirledi 3 İlçe’de MHP desteklenecek

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak’ın İstanbul ilçelerin aday gösterilecek isimleri arayarak programa davet ettiği bildirildi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım

Haber7’nin haberine göre, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı’nın Binali Yıldırım’ın olması kesinleşti.

İstanbul ilçe adaylarının isimleri ise şu şekilde:

1. Adalar: Özlem Öztekin Vural (AK Parti Adalar İlçe Başkanı)

2. Arnavutköy:Ahmet Haşim Baltacı (Mevcut belediye başkanı)

3. Ataşehir: İsmail Erdem (Sancaktepe Mevcut Belediye Başkanı)

4. Avcılar: İbrahim Ulusoy (Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Başhekimi)

5. Bağcılar: Lokman Çağrıcı (Mevcut belediye başkanı)

6. Bahçelievler: Hakan Bahadır (AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı / Doktor)

7. Bakırköy: Mehmet Umur (27.Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı)

8. Başakşehir:Yasin Kartoğlu (Mevcut belediye başkanı)

9. Bayrampaşa: Atila Aydıner (Mevcut belediye başkanı)

10. Beykoz:Murat Aydın (Zeytinburnu mevcut belediye başkanı)

11. Beylikdüzü: Mustafa Necati Işık (AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı)

12. Beyoğlu:Haydar Ali Yıldız (Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve 26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili)

13. Büyükçekmece:Mevlüt Uysal (İBB mevcut belediye başkanı)

14. Çatalca: Mesut Üner (AK Parti Çatalca İlçe Başkanı / Mimar)

15. Çekmeköy: Ahmet Poyraz (Mevcut belediye başkanı)

16. Esenler: M. Tevfik Göksu (Mevcut belediye başkanı)

17. Esenyurt:Azmi Ekinci (26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili)

18. Eyüpsultan: Deniz Köken (Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri)

19. Fatih:Ergün Turan (TOKİ eski başkanı)

20. Gaziosmanpaşa:Hasan Tahsin Usta (Mevcut belediye başkanı)

21. Güngören: Fatih Özçiçek (Meclis Üyesi)

22. Kadıköy: Özkan Özgül Yavuz (İstanbul Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri / KADEM Yönetim Kurulu Üyesi)

23. Kağıthane: Mevlüt Öztekin (AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı)

24. Kartal: Ebubekir Taşyürek (İBB Meclis Üyesi)

25. Küçükçekmece:Temel Karadeniz (Mevcut belediye başkanı)

26. Pendik: Ahmet Cin (AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı)

27. Sancaktepe: Şeyma Döğücü (AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı)

28. Sarıyer: Salih Bayraktar

29. Sultanbeyli: Hüseyin Keskin (Mevcut belediye başkanı)

30. Sultangazi: Abdurrahman Dursun

31. Şile: İlhan Ocaklı (AK Parti Şile İlçe Başkanı)

32. Şişli: Fatma Özden Ay (Şişli Belediye Meclis Üyesi)

33. Tuzla: Şadi Yazıcı (Mevcut belediye başkanı)

34. Ümraniye: İsmet Yıldırım (KİPTAŞ eski Genel Müdürü)

35. Üsküdar:Hilmi Türkmen (Mevcut belediye başkanı)

36. Zeytinburnu: Ömer Arısoy (Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı)

37. Silivri: MHP Desteklenecek

38. Maltepe: MHP Desteklenecek

39. Beşiktaş: MHP Desteklenecek

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.